Online Mediators

Hieronder vind je een lijst van online mediators, leden van onze vereniging, die beschikbaar zijn voor opdrachten. De namen zijn gerangschikt op alfabet. Bij diegenen die een eigen website hebben kun je onmiddellijk doorklikken. als een mediator Toevoegingszaken doet kan hij overheidssubsidie voor u aanvragen. kijk ook op: “Vergoeding Mediation”

naam mailadres website telefoon(s) RVR familie- mediator doet toevoegings-
zaken
Dhr. Dick Veldink d.veldink@veldink-partners.nl www.veldink-partners.nl 0522-292950  ja  ja
Mevr. Patrice Arkema patrice@arkema.org www.arkema.org 070-3870000 ja ja
Mevr. Laura Boomsma-Shriber info@boomsmashriber.nl www.boomsmashriber.nl 020-6392112 ja  ja
Mevr. Judith Bos judithbos@accentmediation.nl www.accentmediation.nl 06-12845397 ja ja
Dhr. Arno Diederen diederen@mediator-advocaat.nl www.diederenmediator.nl 020-3790787 / 06-46246500 ja ja
Mevr. Kitty Duell info@mediationkit.com www.mediationkit.nl 06-54787464 ja ja
Dhr. Jacob Geuze j.j.geuze@geuze.nl   ja ja
Mevr. Milan Grijmans info@grijmans.nl www.grijmansklabou.nl 0515-572083
Mevr. Hélène de Haart info@dehaartmediation.nl www.dehaartmediation.nl 010-2135774 ja ja
Mevr. Sandy Hazelhoff info@hazelhoffmediations.nl 06-54342731
Dhr. Marcel Hondeveld avvenire@live.nl www.avvenire-coaching.nl 06-11161538 ja ja
Dhr. Michiel Hordijk michielhordijk@spui243a.nl www.imediators.nl
Dhr. Rabhin Jainandunsing info@dewittevlag.nl www.dewittevlag.nl 058-2673053 / 06-26730788 ja ja
Dhr. Erik Klein erik@mediasi.nl www.mediasi.nl 06-51391009 / 076-5317700 ja ja
Mevr. Joyce Korver joyce@betuwebemiddeling.nl www.betuwebemiddeling.nl 0345 – 503211 ja ja
Mevr. Ineke Kuiper inekekuiper@mensinrelatie.nl www.inekekuiper.nl 024-6422023 ja ja
Dhr. Peter  van der Lugt info@justmediation.nl www.justmediation.nl 06-22794924 ja ja
Mw.Janneke van der Meer info@vandermeermediation.nl www.vandermeermediation.nl 06-12248025 ja ja
Dhr. Paul Roscam Abbing info@roscamabbing.legal www.roscamabbing.legal 0575-510508 ja ja
Mevr. Christel Ruyters ruyters@westlex.nl 045-5457130 ja ja
Dhr. Jack van Sabben j.vansabben.masteradvice@gmail.com www.masteradvice.nl 040-2046095 / 06-28488052 ja ja
Mevr. Diny Veldhuisen info@andersopgelost.nl www.andersopgelost.nl 06-50460137 ja ja